Ponuka služieb

Tehotenská fotografia môže mať viac podôb. Môže sa jednať o fotografiu v prírode, v prirodzenom prostredí alebo v ateliéri. Fotografia môže ukazovať celú postavu, alebo len bruško. Môže ísť o prirodzenú fotografiu alebo o umelecký akt. Všetko závisí od Vás a Vašej predstavy. Fotografie aktov bez Vašeho súhlasu samozrejme nikde nezverejňujeme.

 

Fotografie novorodencov sú v dnešnej dobe asi najžiadanejšie. 🙂 Nakoľko odporúčam fotenie zrealizovať do troch týždňov od pôrodu, ideálne je domáce prostredie alebo ateliér. Bábätko by malo byť pred fotením napapané a v žiadnom prípade nie vyspinkané. Spiace bábätko je oveľa viac modelovateľné a tvárne. K dispozícii mám zopár rekvizít, avšak určite uvítam aj vaše nápady a kreativitu.

 

Na fotografovanie menších detí v ateliéri sa treba obrniť veľkou trpezlivosťou. Odporúčam, aby na fotenie prišli obaja rodičia – jeden bude dieťa zabávať a rozosmievať a druhý naháňať po ateliéri a dávať ho naspäť pred objektív. A ja budem striehnuť na ten správny okamih…
Na fotenie si určite nezabudnite zobrať zopár kúskov oblečenia na výmenu, obľúbené hračky a samozrejme malé občerstvenie pre čertíka.

 

Rodinná fotografia – mama, otec, syn, dcéra, babka, dedko,… všetci ste u nás vítaní. Rodinnú fotografiu je možné spojiť aj s fotením len detičiek.
Darujte darček v podobe rodinnej fotky vašim rodičom a starým rodičom 🙂